ChS Equilibrium

Na prepravu používame výlučne prepravku Trixie Mini Capri, resp. Gulliver Mini, ktoré sa okrem materiálu nijako ináč od seba nelíšia. Táto prepravka je úžasná svojim otváraním a kvalitou, nakoľko pri bežnom používaní sa nestáva, žeby sa z nej čosi odlomilo. Vetranie je zabezpečené prostredníctvom vrchnej časti, takže nie je možné aby prepravku prefukovalo a potkaník nachladol.

prepravka

Počas chladnejších období alebo v období, kedy moc vonku fúka využívame aj zateplenie. Zateplenie nám bolo šité na mieru od Janky z Peliešky Aklunaj.

zateplenie

Na cestovanie na výstavy využívame priamo výstavný box Faunabox Aquazoo 5 (Marchioro). Tento box je na výstavy skvelý. Zviera je tam chránené proti nachladnutiu. Prepravka je taktiež vhodná pre plastožrútov, pretože moc tam nemajú čo ohrýzať. Jedinú nevýhodu vidím v tom, že chýbajú rúčky na klasický transport, čo nám však nerobí problém, pretože väčšinu času v roku využívame zateplenia, ktoré rúčky majú, prípadne sa potkaníci vozia v aute. :)

Pri cestovaní s výstavným boxom skrz to, že box sám o sebe nemá rúčky na transport, využívame zateplenie. Zateplenie nám bolo šité na mieru od Silvušky z Najdinkine hamáky a peliešky.

zateplenie
Back to top