ChS Equilibrium

Našim potkaníkom sa snažíme poskytovať v rámci možností, čo najkvalitnejšiu stravu. Každý deň majú k dispozícii misku so základnou zmeskou, ktorú im nechávame v miske, kým ju celú nezjedia (aby sa predišlo vyberaním najlepších kúskov zo zmesky, a aby tak potkaník dostal všetky živiny, ktoré potrebuje. Máme niekoľko obľúbených základných zmesiek, ktoré v prípade potreby obmieňame. Zväčša ak už potkaníci majú plné zuby toho istého. :) Jedná sa väčšinou o prémiové zmesky značiek Versele-Laga, Beaphar, JR Farm, Supreme Pet Foods.

Potkaníci taktiež dostávajú rôzne doplnkové "krmivá" v podobe rôznych doplnkových zmesí značiek Versele-Laga, tyčinky od Darwin´s a pod. Taktiež zelenina, ovocie, mliečne produkty, mäso, cestoviny, ryža... alebo ich kombinácie v podobe varených jedál, šalátov, sú neodmysliteľnou súčasťou jedálnička našich potkanov.

A nakoľko každý raz za čas rád mlsá, aj my raz za čas našim potkaníkom doprajeme rôzne maškrty, pričom sa snažíme vyberať v rámci možností ich zdravšie varianty.

Back to top