ChS Equilibrium

WWW.RODENTIA.CZ - KRMNÁ ZMES "EQUILIBRIUM"

Po 7mich rokoch strávených pri potkaníkoch sme sa rozhodli skúsiť si namiešať vlastnú vyváženú zmesku, ktorá by plne vyhovovala potrebám našim a rovnako aj našim potkaníkom.

Zmeska na prvý pohľad nevyzerá ináč ako ostatné, dôraz sme kládli v prvom rade na základ zmesky, ktorý tvorí až 75% celej zmesky. Zmesku sme rovnako trošku okresali o podiel živočísnych bielkovín, pretože ich naši drobci dostávajú dostatok aj pomimo kŕmnej zmesy. Ako maškrty slúži v zmeske výslovene ovocná zložka: jablká, kustovnice čínska, borievky, brusnice, hrušky, maliny, banán, kokos... A navyše je zmeska doplnená o sušený harmanček, ktorý krásne doplnil jej vôňu. Kompletné zloženie poskytnem na požiadanie.

Toto krmivo momentálne používame pre celú potkaniu smečku a dopĺňame ho ešte o sušenú púpavu a nechtík lekársky.
zmes Equilibrium

 

WWW.RODENTIA.CZ - KRMNÁ ZMES ODCHOV MLÁĎAT

Text výrobcu: Vyvážené a plnohodnotné krmivo pre potkany behom odchovu a po odstavu do 2 mesiacov veku.

Zloženie: granulované mlieko 10%, superprémiové mačacie granule Applaws 10%, ovsené vločky 20%, proso 10%, pšenica 9%, jačmeň 5%, ľanové semiačko 5%, hrachové vločky 5%, slnečnica čierna 10%, kustovnica čínska - GOJI 2%, sušená mrkva 2%, sušené jablká 2%, sušený banán 2%, sušený kokos 2%, pivovarské kvasnice 5%, mliečne dropsy s vitamínmi 1%

Toto krmivo používame pri odchove našich miminiek aby pekne rástli a maminka aby mala dostatok potrebných živín na tvorbu mlieka (samozrejme maminu ešte extra dokrmujeme).
zmes Odchov mláďat

 

WWW.RODENTIA.CZ - KRMNÁ ZMES POTKAN

Text výrobcu: Krmná zmes vhodná pre potkany s obsahom kvalitných živočíšnych bielkovín.

Zloženie: pšenica 16,6%, jačmeň 16,6%, ovos 16,6%, hrach zelený a žltý 8,2%, krmné ovsené vločky 8,2%, hrachové vločky 4,1%, slnečnica 4,1%, ľanové semiačko 2%, nelúpané arašidy 2%, tekvicové semiačka 2%, sušený banán 2%, sušená mrkva 2%, sušená červená repa 2%, superprémiové granule pre mačiatka Applaws 8,2%, sušené rybičky 1,3%, gammarus 4,1%

Toto krmivo patrí medzi špičku v krmivách pre potkany. Strašne krásne vonia a navyše našim potkaníkom veľmi chutí a máme istotu, že dostávajú vyváženú zmes. Sme nesmierne vďačný za tohto skvelého výrobcu.
zmes Potkan

 

WWW.RODENTIA.CZ - KRMNÁ ZMES POTKAN EXTRA

Text výrobcu: Superprémiové vyvážené krmivo pre potkany. Veľmi chutná zmes zložená z obilného základu doplnená sušeným ovocím, sušenou zeleninou, kvalitnými živočíšnymi bielkovinami a zdravými pamlskami. Obsahuje tiež pivovarské kvasnice - dôležitý zdroj vitamínov skupiny B.

Zloženie: pšenica 14%, jačmeň 14%, ovos 14%, hrach zelený a žltý 7%, krmné ovsené vločky 7%, hrachové vločky 3,4%, slnečnica 3,4%, ľanové semiačko 1,8%, nelúpané arašidy 1,8%, tekvicové semiačka 1,8%, sušený banán 1,8%, sušené jablká 1,8%, sušené hrušky 1,8%, sušený kokos 1,8%, sušená mrkva 1,8%, sušená červená repa 1,8%, superprémiové granule pre mačiatka Applaws 7%, sušené rybičky 0,8%, sušené kuracie mäso 0,7%, gammarus 3,4%, pivovarské kvasnice 7%, pamlsky Candies 1,3%, mliečne dropsy s vitamínmi 1,2%

Toto krmivo u nás patrí na samotný vrchol rebríčka. Veľmi bohatá zmeska na zloženie, ktorá nielen na pohľad dobre vyzerá, ale ešte krajšie vonia a našim potkaníkom nesmierne chutí. Krmivo z www.rodentia.cz určite vrelo odporúčame.
zmes Potkan Extra

 

VERSELE-LAGA RAT NATURE

Text výrobcu: Rat Nature je kompletné krmivo, prispôsobené požiadavkám na výživu potkanov. Je kombináciou prírodných zložiek, obsahuje všetky základné živiny, vitamíny, minerály a aminokyseliny pre vaše zvieratko. Rat Nature obsahuje zrná, semená, orechy, ovocie, bylinky, zeleninu a doplnky pre podporu zdravia: pre vynikajúce zažívanie, dobrú zubnú hygienu, lesklú srsť a dokonalé zdravie.

Zloženie: obilniny, deriváty rastlinného pôvodu, rastlinné výťažky, zelenina, orechy, semená, ovocie, oleje a tuky, minerály, kvasinky, frukto-oligosacharidy, calendula, riasy, nechtíkový extrakt, extrakt z juky, byliny, mannan-oligosacharidy, výťažok z hroznových semienok

Orientačné nutričné hodnoty:
Bielkoviny 17,5%
Tuk 9%
Popol 5%
Vláknina 7%
Vápnik 0,60%
Fosfor 0,45%
Metionín 0,40%
Lyzín 0,81%
Vitamín A 12.000 mj/kg
Vitamín D3 1,500 IU/kg
Vitamín E 30 mg/kg
Meď-meďnatý (II) sulfat 9 mg/kg

Toto krmivo využívame veľmi radi ako základnú zmesku, nakoľko potkaníkom chutí a preto ho zväčša celé bez problémov spapajú.
Rat Nature
Back to top