ChS Equilibrium

PODMIENKY PREPRAVY POTKANÍKOV

 

V prípade prepravy potkaniatka z nášho odchovu:

1) Pokiaľ budeme mať do niektorého mesta cestu, poskytujem prepravu našich odchovancov za novým domovom BEZPLATNE! Zvyčajne sa jedná o mestá: Bratislava, Žilina/Čadca, Spišská Nová Ves, Praha.
2) Pokiaľ cestu do vyššie uvedených miest nebudeme mať, ale zoženie sa viacero záujemcov o miminká z daného mesta, nemám problém tam potkaniatka priniesť, avšak v tomto prípade už budem požadovať poplatok, ktorého výška bude závisieť od vzdialenosti daného mesta od mesta pôsobnosti našej ChS. Samozrejme čím viac ľudí sa nájde, tým suma za prevoz bude nižšia a bude slúžiť len na odľahčenie našich nákladov na cestu a v žiadnom prípade nie pre naše obohatenie. ;)
3) Prosím berte túto možnosť poskytovania prevozu našou ChS ako našu dobrú vôľu a nie ako našu povinnosť! Nie som povinná potkaníky niekde nosiť, to znamená, že každý si je povinný v prvom rade zabezpečiť odvoz potkaníka sám!

 

V prípade prepravy potkaníkov z iných ChS: (Jedná sa hlavne o prepravu potkaníkov z ČR na Slovensko, pričom sa po ceste na trase nikde nezastavujem!)

1) Túto možnosť poskytujem výhradne len v prípade, že budeme mať do ČR naplánovanú cestu a voľné miesto a slúži hlavne našim spriateleným ChS, s ktorými úzko spolupracujem.
2) Pri prevoze si účtujeme poplatok za každého prevážaného potkaníka, pričom tento poplatok bude stanovený individuálne v závislosti z akého mesta bude potkaník cestovať a teda aké vysoké náklady budeme na cestu mať.
3) Požadujem, aby každý potkaník, ktorého budeme prevážať bol v dobrom výživovom stave, nejaviaci príznaky nejakej začínajúcej choroby a bol riadne prekvapkaný Strongholdom minimálne týždeň pred plánovaným prevozom! V určitých prípadoch môžem požadovať aj veterinárne potvrdenie nie staršie 3 dní!
4) Konkrétne podmienky prevozu sa určia vzhľadom na to akú cestu do ČR budem mať a prosím o ich rešpektovanie. Či sa bude jednať len o prevoz potkaníkov, či o odvoz samičky na krytie, či pôjdem po samičku z krytia, či pôjdeme na výstavu a podobne.
5) Niekedy sa môže stať, že do ČR budem mať cestu už so svojimi viacerými potkaníkmi. Prosím potom rešpektujte to, že cesta je naozaj náročná a je obtiažna v prípade, že človek ide obvešaný ako vianočný stromček s prepravkami. V tomto prípade prevoz potkaníkov NEPONÚKAM, pretože v prvom rade mi ide o pohodlie mojich potkaníkov pri takto dlhej ceste! Majte na pamäti, že NIE SOM CHOBOTNICA a zväčša cestujem do ČR vlakom ako obyčajný smrteľník!

 

Aký prístup od Vás počas prepravy očakávam!

1) V prvom rade očakávam dochvíľnosť! Je dosť možné, že nebudem mať čas na Vás na stanici čakať, pretože budem naskakovať na iný vlak. Preto očakávam, aby ste na stanici boli radšej skôr a čakali na nástupišti, pričom Vám dám vedieť presné informácie, kde sa vo vlaku nachádzame.
2) Očakávam, že si na odber prinesiete vlastnú prepravku vhodne zateplenú - našu prepravku nikomu nezapožičiavam a neručím za prípadné nachladnutie potkaníka spôsobené zlým zateplením majiteľovej prepravky!
3) Očakávam platbu VOPRED DOHODNUTÉHO poplatku za prevoz na môj účet ešte PRED PREVOZOM!
4) Očakávam dodržanie a rešpektovanie všetkých vopred dohodnutých podmienok prevozu!

Back to top